Kullanım koşulları

aliustundag.net web sitesi öğrencilere yönelik olma üzere; fizik, fen bilimleri, matematik ve eğitim ile ilgili içeriklerin paylaşıldığı kişisel bir web sitesidir.

Ziyaretçiler aliustundag.net sitesinde bulunan konu anlatımları, soru çözümleri, testler ve diğer içeriklerden ücretsiz bir şekilde yararlanabilir ve içeriklerle ilgili soru, görüş ve önerilerini iletişim sayfasından veya üye girişi yaparak mesaj bölümünden site sahibine iletebilirler.

Kullanım koşulları ve gizlilik :

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

– Bu site ücretsiz kişisel bir web sitesidir. Üyelik ve kullanımı tamamen ücretsizdir. Üye ve ziyaretçilerden hiçbir şekilde herhangi bir ücret talep edilmez.

– Bu web sitesi, başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. aliustundag.net bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir

– Bu sitede paylaşılan içeriklerin doğru, eksiksiz veya tutarlı olduğu garanti edilmemektedir. Belirtilen tarzda hatalı içerikler bildirildiği taktirde en kısa süre düzeltilecek veya silinecektir.

– Bu sitedeki tüm içerikler kaynak link verilmek koşuluyla paylaşılabilir.

– Üye ve ziyaretçilerin yaptığı paylaşım ve yorumlardan kendileri sorumludur.

– Üye ve ziyaretçilerin profil sayfalarında, yorumlarda veya mesaj yoluyla telefon, adres vb kişisel bilgiler paylaşması yasaktır, bu tür paylaşımların doğuracağı riskler ziyaretçinin kendisine aittir.

– Bu sitede pek çok sitede olduğu gibi ziyaretçilerin kişisel olmayan bağlantı bilgileri; ziyaretçilerin, üyelerin ve sitenin güvenliği konusunda önleyici ve düzenleyici amaçlı tutulur.

– Ziyaretçilere ve üyelere ait üyelik ve bağlantı bilgileri üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

– Sayfalarda görüntülenen reklamlar Google tarafından otomatik olarak yerleştirilmekte ve belirlenmektedir. Rahatsız edici bir reklamın görüntülenmesi durumunda reklamın sağ köşesinde bulunan X butonuna tıklayıp, reklamı kapatabilir ve Google a bildirebilirsiniz.